Skip to content

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

evden-eve-nakliyatGürtaş Nakliyat Evden Eve Eşya Taşımacılık firması olarak bu zamana dek birçok kuruluşlara, kamu hizmetlerine, fuar ve stand kurulumlarına, şirketlerin ofis ve büro eşyalarının taşınma sağladık. Nakliye hizmetinde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veren kurumumuz eşya taşımada yılların getirdiği deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile endekslemiştir.

Bu zamana dek lojistik ve nakliye hizmetlerinde geliştirilen her türlü teknolojik ekipmanları ve ambalaj malzemelerini kullanarak nakliye hizmetinde lider firma prensibini hedeflemekteyiz. Her türlü eşyanıza uygun kasası olan araçlarımız ile tekstil sektöründe de taşıma hizmeti sunmaktayız. Özel askılı kabini olan araçlarımızla kıyafet taşımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tozu ve kiri hiçbir şekilde içeri almayan, özel havalandırmalı bölmelerden oluşan araçlarımız ile eşyanızın taşınması sırasında nem ve rutubet gibi denenlerden ötürü zarar görmesini engellemekteyiz.

Gürtaş nakliyat olarak gümrük işlemleri gibi birçok konuda uzman ekibimiz ile şehir içi ya da şehirlerarası her türlü, eşyanızın nakliye hizmetini sunmaktayız. Yeni araçlarımız ile çok daha kısa bir zaman içerisinde nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşya taşıma Sisteminde ilk gelen hizmetimiz ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet ile eşyanızın sigorta bedelini belirleyerek taşınma esnasındaki olumsuzluklara karşı sigortalamaktayız.
Ekspertiz hizmetimizin ayrıca en önemli hizmeti eşyanızın miktarı ve cinsini belirleyerek taşıma esnasında kaç personel gerektiği, hangi konularda uzman personele ihtiyaç duyulacağı gibi birçok unsuru belirleyerek taşınma planı belirlemektir. Bu sayede nakliye hizmetini sağlarken hiçbir şekilde sorunla karşılaşmadan zamanında sorunsuz iş teslimi yapmak.